DramRoom na HitHitu

DramRoom na HitHitu získal s naším videem už 89 tisíc korun

31.10.2017
Samozřejmě, že je to hlavně díky kvalitě projektu, ale i tak je super, že jsme úspěchu mohli pomoci. Po několika málo hodinách natáčení vznikly dva klipy s mluveným slovem a hudbou od Vintage Wine. Tady jsou.

DramRoom je startupový projekt tří kamarádů z whisky klubu v pražských Dejvicích, který si dává za cíl zvednout úroveň popíjení nejen v Česku. Z prémiových značek alkoholů sestavují tzv. degustační sady, se kterými si můžete vyzkoušet několik chutí drahých whiskey, rumů, ginů a pálenek za celkem rozumné peníze. Navíc to mají vykoumané do detailů a o každém druhu alkoholu se dozvíte spoustu informací. Ideální dárek na Vánoce!

Natáčelo se v klubu Marpek na Sony Alpha 6300, která má nízkou úroveň šumu i při vyšších ISO a velký dynamický rozsah. Využít jsme tak mohli příjemné klubové světlo a nemuseli bourat atmosféru dalšími světelnými panely. Zvuk je nahráván na Rode NTG-3 v kombinaci se Zoomem H6 a barvilo se v Adobe Premiere.

Po sestříhnutí mluveného klipu chtěli kluci ještě něco svižnějšího jen pro zaujetí na sociálních sítích, a tak dodatečně vznikl ještě divočejší sestřih s chytlavou hudbou od Vintage Wine. Že to celé nejspíše funguje, ukazuje dosavadní částka vybraná na HitHitu – z požadovaných 100 tisíc mají kluci vybráno 89, a to zbývá ještě 22 dní do konce.

Odkazy: web dramroom.com, stránka na hithit.cz

Galerie

ilustrační- ilustrační- ilustrační- ilustrační- ilustrační-

Jiří Zahrádka

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.