Central Bohemia University

CBU spouští nábor. Kampaň podpoří videa z naší produkce

8.7.2017
Soukromá vysoká škola Central Bohemia Univerzity spustila nábor nových studentů pro zimní semestr. Podívejte se na ukázku videí a jak celá série vznikla.

Původní vizí zadavatele bylo, že se čerstvým absolventům položí cca 20 otázek a pak se to celé nějak sestříhá. Jak už bylo čistě na nás.

Sen o tolika otázkách se rozplynul po pár minutách příprav, bývalí studenti chtěli jít samozřejmě co nejdříve slavit. Vybral jsem tedy necelých 10 nejzajímavějších, našel hezké místo proti oknu s rozostřeným rollupem školy a začal natáčet.

S produkční jsme následně vybrali nejlepší odpovědi a zvolili krátký formát videí, kdy na jednu otázku odpoví do cca 1 minuty alespoň 3 absolventi. Původní požadavek na podkresovou hudbu, tedy Humoresku od A. Dvořáka, jsme změnili na vhodnější Vltavu a pak už zbývalo jen najít vhodný barevný grading. Jak to vypadalo předtím a potom najdete níže v galerii. Přejeme hodně nových MBA!

Galerie

Central Bohemia University Central Bohemia University

Jiří Zahrádka

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.