gaudeamus

Na světě je promo video pro brněnský Gaudeamus

6.1.2017
Z veletrhů jsem dělal už několik sestřihů, ještě nikdy jsem ale neměl tak nabitý program jako na Gaudeamu. Mým úkolem bylo tentokrát udělat spot dle požadovaného scénáře.

Ten byl nakonec pěkně obsáhlý, pořadatelé chtěli záběry celkem ze čtyř okruhů v cca tříminutovém videu. Nebudu chodit okolo horké kaše, tady je:

Natáčelo se na DSLR zrcadlovku s objektivem 16-35 mm a pevnou 100 mm, celkem se pořídily asi 2 hodiny materiálu. Střih zabral opravdu hodně dlouho, bylo složité najít hudbu, správný barevný grading a také přátelské záběry bez stydlivých úprků před kamerou. Ale našly se, takže to nakonec vypadá tip ťop.

Co mě hodně překvapilo, byly atrakce – za mého mládí jich bylo na obdobných akcích minimum. Tady nechyběl letecký simulátor, asi tři autosimulátory a jeden opravdový sporťák, roboti, termokamery, model kanálu pro vodní slalom, 3D tiskárny a dokonce i jeden Pandur a další armádní technika. Za nás byly akorát letáky a skákací žirafa :-/

Galerie

ilustrační fotky zdarma ilustrační fotky zdarma

Jiří Zahrádka

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.