jirizahradka

Profifoceni.cz mění kabát. Přivítejte novou doménu a hezčí web

12.2.2018
Téměř na den přesně po dvou letech provozu skončí profifoceni.cz svou pouť a přesune se pod novou doménu a hezčí web postavený na WordPressu. Jak to proběhne?

Úkolem profifocení.cz bylo zajistit dobré SEO, každý den mít co dělat a neustále točit nebo fotit. Opravdu to fungovalo, a naučil jsem se tak zvládat stres, dotahovat i nemožné do konce, být pohotový, předvídavý a spoustu dalších kousků. Dva roky jsem dělal obrovský rozsah zakázek, od produktového focení a cvakání diskoték až po focení těhotných mamin a natáčení pořadu o vaření (mimochodem tak třeskutě trapného, že se na place styděly i mikrofony a stativy).

Byl to takový fotografický McDonald, práce, kde naberete zkušenosti, ale po čase už chcete jít dál.

Jako plátce DPH jsem se postupně začal zaměřovat jen na potřeby firem, hlavně focení a točení produktů. To je hodně fajn obor. Protože mě navíc baví práce s lidmi, chci nadále dělat i portréty. A když to všechno spojíte dohromady – lidi, produkty, firmy – vychází z toho reklamní fotografie a tvorba videí.

Vše nově najdete na doméně

www.jirizahradka.cz

kterou v současnosti plním obsahem a finálně spustím v tomto týdnu. Následující dva týdny pak chci věnovat tvorbě novějšího portfolia, což znamená projít nepublikované fotky a další začít dodělávat. Profifoceni.cz tak ještě chvíli poběží, než zapnu přesměřování a definitivně zanikne.

Facebook, Insta a další budou nově přejmenovány a začnu se o ně starat na osobní bázi, takže už to nebude taková nuda. A nudný už nebude ani obsah ;-)

Jiří Zahrádka

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.