FuckUp Nights opět online. Nově natáčeno při 60 snímcích za sekundu

6.3.2017
Pokud se vám z přesvětlených motivačních videí s cool pozitivními lidičkami dělá nevolno, je FuckuUp Nights přesně ten program pro vás. Od března natáčím celý dvouhodinový program.

Během FuckUpů vystoupí vždy 4-5 řečníků, kteří se zpravidla vyprodanému sálu pochlubí s tím, co se jim povedlo v životě... pořádně zvrtat. I tak ale bývá většina příběhů zakončená nějakým pozitivním rozuzlením, takže se nemusíte bát, že byste po jednom večeru skončili na antidepresivech.

FuckUp Nights se stěhují různě po Praze i republice, takže mám za sebou již natáčení v Lucerně, Aeru, Továrně, Operu a dalších. (update v červenci 2017 :-)

Oproti předchozím záznamům nahrávám zvuk přímo z mixu (pokud tam je) a také nenechávám kameru staticky, spíše zabírám více detaily. Natáčení také běží při rychlejších 60 snímcích za sekundu, takže jsou záběry ostřejší a působí živěji. Nevýhodou je delší doba zpracování materiálu, půlhodinka vystoupení se renderuje minimálně hodinu.

Všechny záznamy FuckUpů pak najdete na www.youtube.com/c/fuckupnightscz

Enjoy!

Galerie

ilustrační fotky zdarma ilustrační fotky zdarma ilustrační fotky zdarma

Jiří Zahrádka

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.