jirizahradka

Profifoceni.cz mění kabát. Přivítejte novou doménu a hezčí web

12.2.2018
Téměř na den přesně po dvou letech provozu skončí profifoceni.cz svou pouť a přesune se pod novou doménu a hezčí web postavený na WordPressu. Jak to proběhne?

focení eventů a večírků

Mobilem, kompaktem nebo zrcadlovkou? Vše o focení eventu nebo firemního večírku

21.11.2017
Projděte si tipy na focení eventů – tedy disciplíny náročné na pohotovost, kompozici, kvalitu techniky i následné zpracování. Jak to zvládnout vlastními silami a kolik by stál profík?

DramRoom na HitHitu

DramRoom na HitHitu získal s naším videem už 89 tisíc korun

31.10.2017
Samozřejmě, že je to hlavně díky kvalitě projektu, ale i tak je super, že jsme úspěchu mohli pomoci. Po několika málo hodinách natáčení vznikly dva klipy s mluveným slovem a hudbou od Vintage Wine. Tady jsou.

videoreklama

Už je to onlájn: spot pro ateliéry Digifoto ožil na Facebooku

5.9.2017
Síť ateliérů Digifoto.cz spustila podzimní kampaň pro nábor nových členů a od nás má k tomu 43sekundové video. Aby se do něj vešlo překvapivě mnoho informací, musel jsem trochu škrtat.

Wine Food Market

Aby se lépe papalo. Fotil jsem přes 100 fotek pro Wine Food

31.8.2017
Luxusní síť prodejen Wine Food Market si pro svůj e-shop objednala více než stovku fotografií dovážených produktů. Fotily se omáčky, vína, pišingry a další delikatesy, zde jsou ukázky.

Central Bohemia University

CBU spouští nábor. Kampaň podpoří videa z naší produkce

8.7.2017
Soukromá vysoká škola Central Bohemia Univerzity spustila nábor nových studentů pro zimní semestr. Podívejte se na ukázku videí a jak celá série vznikla.

superhero-killers

Kampaň pro HoppyGo s SHK: 1 měsíc, 8 koncertů, 30 hodin na cestách

6.6.2017
HoppyGo (dříve HoppyCar) zprostředkovává sdílení aut mezi běžnými lidmi. Celý marketing funguje u Hoppy o dost jinak než u všech ostatních, což se projevilo i na následujícím projektu.

meatspace

Setkání s masem... ve vesmíru? Meatspace má nový spot

27.5.2017
Meatspace je služba, která pořadatelům zprostředkovává prostory pro jejich akce. Propagační klip pro formát YouTube instream to měl nějak šikovně sdělit světu.

Lucie Koubek Copykiller

Točili jsme úvodníky a spot Copykiller. Ještě v legendárním DUP36

15.4.2017
S online kurzy se roztrhl pytel a prakticky neuplyne měsíc, kdy bych ve studiu netočil mluvící hlavu na bílém pozadí. Kurz s názvem Copykiller šel ale jinou cestou a natáčení jsme zajistili v daleko exkluzivnějších prostorech.

fuckup nights

FuckUp Nights opět online. Nově natáčeno při 60 snímcích za sekundu

6.3.2017
Pokud se vám z přesvětlených motivačních videí s cool pozitivními lidičkami dělá nevolno, je FuckuUp Nights přesně ten program pro vás. Od března natáčím celý dvouhodinový program.

Milan Cais

Promo pro Villu Pellé: Milan Cais z Tata Boys vystavuje

2.2.2017
V rámci komentované prohlídky pro média jsem dostal za úkol udělat pro Villu Pellé fotky a krátké promo na Facebook.

gaudeamus

Na světě je promo video pro brněnský Gaudeamus

6.1.2017
Z veletrhů jsem dělal už několik sestřihů, ještě nikdy jsem ale neměl tak nabitý program jako na Gaudeamu. Mým úkolem bylo tentokrát udělat spot dle požadovaného scénáře.

focení obrazů

Produktová fotografie obrazů? Jasně, i malíři prodávají přes web

11.12.2016
Obraz jen těžko položíte na skener, abyste dostali věrný snímek pro publikaci v e-shopu či tisk katalogu. Chce to vyfotit a přitom si poradit s odlesky, perspektivou a barevností.

Aleš Veselý

Projdu-li, už se nevrátím. Mrazivá výstava Aleše Veselého

24.9.2016
Měl jsem to štěstí zdokumentovat exponáty geniálního českého sochaře prof. Aleše Veselého, který nečekaně zemřel 14. prosince minulého roku. Z klasické produktové fotografie ale nakonec vzniklo něco jiného.

Iva Frühlingová

Jak jsem fotil Ivu Frühlingovou – 11 minut bohatě stačilo

14.9.2016
Pro připravovanou knížku vznikla následující série ilustračních fotek, ze kterých jsme ve finále vybrali rovnou tři a složili do jednoho celku. Snímky najdete na přebalu a rollupech.

Webdesign by Jiri Zahradka, 2017. Thanks to Lokesh Dhakar for Lightbox script. All right reserved. Using any of these photos without our permission is forbidden.